Zadzwoń do nas! 32 251 12 31

O firmie

Jesteśmy zaangażowanymi pasjonatami, którym możesz zaufać

Firma TonDruk powstała w 2012 roku, jednak w branży działamy od lat. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm i instytucji korzystających ze sprzętu drukującego. Zapewniamy niezbędne materiały eksploatacyjne oraz serwis urządzeń drukujących. Oferujemy również możliwość dzierżawy drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, jak i kserokopiarek.

01

O nas
Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach, jednak działamy na terenie całego kraju.

02

Nasza misja
Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych do sprzętu drukującego, jaki i opieka serwisowa nad tymi urządzeniami

03

Nasza filozofia
Pełna dyspozycyjności, szybkość realizacji  i wysoka jakość świadczonych usług to nasza filozofia. Dzięki temu nasi klienci o krok wyprzedzają swoją konkurencję.

04

Nasze usługi
Zajmujemy się dostarczaniem materiałów i urządzeń drukujących. Ponadto nasza firma dzierżawi, serwisuje drukarki, urządzenia wielofunkcyjne i kserokopiarki.

05

Nasze zaangażowanie
Ponieważ klienci są dla nas najważniejsi, jesteśmy w pełni zaangażowani we współpracę,  począwszy od przygotowania atrakcyjniej oferty, na profesjonalnej obsłudze kończąc.

06

100% Niezależni
Jesteśmy niezależną polską firmą. Nie korzystamy ze środków dofinansowania z unii europejskiej, ani jakichkolwiek innych dotacji.

Dostarczamy skuteczne rozwiązania dla klientów na terenie całego kraju

Dzięki nam drukowanie w Twojej firmie stanie się nie tylko tańsze, ale i prostsze

Zadowolony klient to nasz priorytet

Kontakt

ul. Jana Samsonowicza 27
40-749 Katowice
Tel.: 32 251 12 31
Kom.: 530 839 800
Mail: biuro@tondruk.pl