Poniedziałek - Piątek8.00 - 17.00
Biuroul, Samsonowicza 27, 40-749 Katowice
32 251 12 31

O FIRMIETonDruk

Firma TonDruk powstała w 2012 roku, jednak w branży działamy od lat. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm i instytucji korzystających ze sprzętu drukującego. Zapewniamy niezbędne materiały eksploatacyjne oraz serwis urządzeń drukujących. Oferujemy również możliwość dzierżawy drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz kserokopiarek.
O nas
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Katowicach. Naszym priorytetem jest wysoka jakość produktów i usług dostarczanych naszym klientom na terenie całego kraju.
Nasza misja
Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych do sprzętu drukującego oraz opieka serwisowa nad tymi urządzeniami.
Nasza filozofia
Pełna dyspozycyjność, szybkość realizacji i wysoka jakość świadczonych usług to nasza filozofia. Dzięki temu nasi klienci o krok wyprzedzają swoją konkurencję.
Nasze usługi
Zajmujemy się dostarczaniem materiałów i urządzeń drukujących. Ponadto nasza firma dzierżawi oraz serwisuje drukarki, urządzenia wielofunkcyjne i kserokopiarki.
Nasze zaangażowanie
Ponieważ klienci są dla nas najważniejsi, jesteśmy w pełni zaangażowani we współpracę, począwszy od przygotowania atrakcyjniej oferty, na profesjonalnej obsłudze kończąc.
100% Niezależni
Jesteśmy niezależną polską firmą. Nie korzystamy ze środków dofinansowania z Unii Europejskiej ani jakichkolwiek innych dotacji.