O FIRMIE


TonDruk

Firma TonDruk powstała w 2012 roku, jednak w branży działamy od lat. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm i instytucji korzystających ze sprzętu drukującego. Zapewniamy niezbędne materiały eksploatacyjne oraz serwis urządzeń drukujących. Oferujemy również możliwość dzierżawy drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz kserokopiarek.

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Katowicach. Naszym priorytetem jest wysoka jakość produktów i usług dostarczanych naszym klientom na terenie całego kraju.

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych do sprzętu drukującego oraz opieka serwisowa nad tymi urządzeniami.

Nasza filozofia

Pełna dyspozycyjność, szybkość realizacji i wysoka jakość świadczonych usług to nasza filozofia. Dzięki temu nasi klienci o krok wyprzedzają swoją konkurencję.

Nasze usługi

Zajmujemy się dostarczaniem materiałów i urządzeń drukujących. Ponadto nasza firma dzierżawi oraz serwisuje drukarki, urządzenia wielofunkcyjne i kserokopiarki.

Nasze zaangażowanie

Ponieważ klienci są dla nas najważniejsi, jesteśmy w pełni zaangażowani we współpracę, począwszy od przygotowania atrakcyjniej oferty, na profesjonalnej obsłudze kończąc.

100% Niezależni

Jesteśmy niezależną polską firmą. Nie korzystamy ze środków dofinansowania z Unii Europejskiej ani jakichkolwiek innych dotacji.