Zadzwoń do nas! 32 251 12 31

Urządzenia drukujące

Urządzenia drukujące dostępne w ofercie firmy TonDruk

kserokopiarki

Kserokopiarki

Kserokopiarki to urządzenia większych gabarytów (zazwyczaj wolnostojące), posiadające szereg dodatkowych funkcji i znacznie większą wydajność.

Drukarka laserowa

Drukarki laserowe

Drukarki laserowe, jak sama nazwa wskazuje, wykorzystują do drukowania laser. Charakteryzują się przede wszystkim większą szybkością wydruku w porównaniu do urządzeń atramentowych. W swojej ofercie posiadamy urządzenia wszystkich producentów dostępnych w naszym kraju.

urzadzenie wielofunkcyjne

Urządzenia wielofunkcyjne

Mogą to być zarówno urządzenia atramentowe, jak i laserowe. Urządzenia te charakteryzują się przede wszystkim większą liczbą funkcji, których nie posiadają zwykłe drukarki, takich jak m.in. skanowanie, kopiowanie i faksowanie.

Urządzenia wielofunkcyjne HP DeskJet Ink Advantage K209a

Drukarki atramentowe

Drukarki atramentowe wykorzystują do druku tusz barwnikowy lub pigmentowy. W swojej ofercie posiadamy urządzenia wszystkich producentów dostępnych w naszym kraju.

ploter

Plotery

Plotery to atramentowe urządzenia drukujące służące do wydruków wielkoformatowych. Stosowane są przede wszystkim w poligrafii, zastosowaniach inżynierskich, jak również w geodezji.

drukarka moblina

Drukarki mobilne

Drukarki mobilne charakteryzują się przede wszystkim małymi gabarytami, świetnie sprawdzają jako urządzenia, z których korzystamy w trasie.

 

 

W naszej ofercie znajduje się o wiele więcej urządzeń. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

ul. Jana Samsonowicza 27
40-749 Katowice
Tel.: 32 251 12 31
Kom.: 530 839 800
Mail: biuro@tondruk.pl