Ricoh IM C6000 leasing

Wynajem drukarek i kserokopiarek dla firm cieszy się coraz większą popularnością. Niewątpliwe atuty związane z wygodą korzystania, ale również niskimi kosztami zachęcają coraz to większą liczbę firm do wyboru właśnie takiej formy obsługi urządzeń drukujących.

Ricoh IM C6000 leasing
Ricoh IM C6000 wynajem

Nasza firma działa w branży wynajmu drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych jak i kserokopiarek na terenie Krakowa z bardzo dużym powodzeniem od wielu lat. Zadowolenie z naszej obsługi jest dla nas najważniejsze dlatego dużą wagę przykładamy do każdego klienta. Dla naszych klientów z Krakowa mamy specjalną ofertę, która obejmuje pełną obsługę drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i kserokopiarek. Każda wycena przygotowywana jest indywidualnie do potrzeb klienta jednak pewne rzeczy, są w naszej ofercie gwarantowane i niezmienne. Nie pobieramy opłat dodatkowych, a w ramach abonamentu zapewniamy:

  1. Instalacja urządzenia i szkolenie z obsługi
  2. Materiały eksploatacyjne (tonery, bębny itp.)
  3. Pełny serwis urządzenia
  4. Skanowanie bez limitu
  5. Wsparcie techniczne

W ofercie posiadamy bardzo duży wybór urządzeń (drukarki, kserokopiarki jak i urządzenia wielofunkcyjne) serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich klientów z Krakowa jak i całej Małopolski. Dla każdego przygotujemy indywidualną ofertę.