Wiele firm zadaje sobie pytanie jaka jest cena dzierżawy kserokopiarki? Na to pytanie nie ma jednak jednoznacznej odpowiedzi. Cena wynajmu zależy od bardzo wielu czynników i w poniższym artykule postaramy się przybliżyć najważniejsze.

Cena dzierżawy zależy przede wszystkim od tego jak dużo planujemy drukować na danej kserokopiarce. Jednak znim przejdziemy do ilości wydruków warto przyjrzeć się bliżej samej kserokopiarce. W ofercie firmy TonDruk znajdziemy kserokopiarki A3 jak i A4 dodatkowo w przypadku sprzętu obsługującego format A3 możemy podzielić kserokopiarki na kolorowe i monochromatyczne. Najdroższe oczywiście będą urządzenia kolorowe w formacje A3 natomiast po drugiej stronie cennika znajdziemy sprzęt obsługujący maksymalnie format A4 i drukujący w monochromie.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest szybkość urządzenia i w tym wypadku oczywiste jest, że im szybsza kserokopiarka tym koszty dzierżawy będą wyższe. Standardowe urządzenia pracują z szybkością od 20 stron na minutę do 30 stron na minutę. Jeżeli jednak będziemy zainteresowani sprzętem szybszym to musimy się liczyć z większą opłatą.

Najważniejsza jednak jest opłata za wydrukowaną stronę bo to właśnie od tej kwoty jak i od liczby wydrukowanych stron zależy jaka kwota pojawi się na naszej fakturze.

Jak Państwo widzą nie ma uniwersalnej ceny wynajmu kserokopiarki. Jednak nasza firma w bardzo szybkim czasie dokona dla Państwa bezpłatnej wyceny i przedstawi szczegółową ofertę na dzierżawę i wynajem kserokopiarki.
Zapraszamy do skorzystania z formularza wyceny lub kontaktu z naszą firmą.